KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691087
nr 1269 1087
S Baskakow, stilleben. Signerad. Olja på duk, 70x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:54:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr